
Medžiokliniai peiliai
Rodoma 1–52 iš 640
-
“Gerber Strongarm Camp Green” fiksuotas peilis
-
Takumitak Big Head dalgis
-
“Takumitak” skalpelio dagtis
-
Takumitak Skinner dagtis
-
Takumitak Tylos dalgis
-
Takumitak Terminalo dagtis
-
Takumitak kastruotasis dalgis
-
Takumitak Asym dagtis
-
Takumitak Obsidiano dalgis
-
Takumitak Void dagtis
-
Takumitak Nevaržomas dagtis
-
Takumitak Nutildytas dagtis
-
“Takumitak Hard End” dagtis
-
Takumitak Naudingasis dalgis
-
“Cudeman 113C” dalgis
-
Takumitak Little Buddy durklas
-
Takumitak plieninis lietaus dalgis
-
“Takumitak” aukso santykio dalgis
-
Takumitak Ninja dalgis
-
Juodos spalvos mišrus dagtis – “Ka-Bar
-
“Cold Steel Drop Forged Survivalist Dagger” kirtiklis
-
Böker Magnum Bushcraft Drop dagtis
-
“Morakniv” medžioklinis tiesus iškaulinėjimo peilis
-
Takumitak Easy Night dagger
-
Böker Plus Makri fiksuotas peilis 02BO089
-
Böker Magnum HL šernų peilis
-
Joker Desmogue D skinner dagtis
-
Peilis Finn BlackBlade (S) Uosio mediena
-
Dūris Claude Dozorme 4990.C elnio ragas su dėklu
-
Pantera Joker raudonai dažyto medžio durklas – JK17CN
-
Marauder’s dagger Paracord 550 sand mixed – TB Outdoor
-
Fiksuotas peilis Schrade SCHF11
-
Fox Monkey Thumper G10 visiškai juodas durklas
-
Gerber Principle juodas peilis
-
Claude Dozorme MR Blade alyvuogių medžio 14 cm nerūdijančio plieno medžioklinis peilis
-
Muela Aborigen dagtis 12cm iš nerūdijančio plieno
-
Muela Gredos 14cm nerūdijančio plieno dalgis
-
“Mora Companion MG” juodos/aki spalvos anglies dagtis
-
Muela Bowie dagtis 18 cm ištverminga rankena
-
Fiksuotas peilis “Cold Steel Drop Forged Hunter
-
32671 Albainox Wengué medžioklinis peilis
-
Buck Dagger Alpha Scout 0662BRS
-
Xancudo ESEE S35VN dagtis oranžinė/juoda rankena
-
Bestech Heidi kalvio peilis BFK01B
-
Joker Dagger JK29CN
-
CRKT Razel Chisel dagtis
-
Maserin Sax G10 dagtis
-
Lapė Tur dagtis
-
CRKT HZ6 durklas
-
Mažasis Rok Böker Plus dagtis
-
Albainox medžioklinis dalgis 23,5 cm geležtė elnio rago rankena
-
0660ORG Guthook Buck Pursuit Pro didelis peilis
Gerą medžioklinį peilį įsigyti taip pat svarbu, kaip ir kokybišką šautuvą. Šis universalus įrankis yra itin svarbus, nes naudojamas atliekant daugybę užduočių, pavyzdžiui, skerdžiant, išdarinėjant ir pjaustant medžiojamuosius gyvūnus. Iš tiesų veiksmingas medžioklinis peilis yra ištikimas kompanionas, kuris labai palengvina darbą lauke, todėl jis yra vienas iš būtiniausių kiekvieno rimto medžiotojo įrangos dalių.
Medžioklinio peilio savybės
Idealus medžioklinis peilis išsiskiria keliomis esminėmis savybėmis. Pirmiausia jo rankena turi būti ergonomiška , užtikrinanti patogų ir saugų laikymą net ir ilgai naudojant ar esant sudėtingoms oro sąlygoms. Medžiagos, iš kurių gaminama rankena, yra įvairios – nuo tradicinės medienos iki šiuolaikinės gumos ir sintetinių medžiagų, pavyzdžiui, plastiko, kurių kiekviena pasižymi savitais ilgaamžiškumo ir patogumo privalumais. Labai svarbu, kad rankena būtų suprojektuota taip, kad neslystų , kad būtų užtikrintas saugus ir tikslus naudojimas. Medžioklinio peilio ašmenys taip pat yra labai svarbus aspektas. Pageidautina glaudi geležtė, nes ji leidžia tiksliai pjauti nepažeidžiant medžiojamųjų gyvūnų mėsos. Be to, kai kuriuose modeliuose yra Guthook – kaukas, specialiai sukurtas palengvinti medžiojamųjų gyvūnų išdarinėjimą , nes leidžia tiksliai atverti pilvo ertmę nepažeidžiant vidaus organų. Galiausiai ypatingo dėmesio vertas ir ašmenų galiukas: idealiu atveju jis turėtų būti šiek tiek išlenktas į viršų, kad būtų išvengta atsitiktinio medžiojamojo gyvūno perforacijos, taip sumažinant žalą ir palengvinant pjaustymo darbą.
Iš kokio plieno turi būti medžioklinio peilio geležtė?
Pasirinkti plieną ašmenims yra labai svarbus sprendimas, kurį… Gero medžioklinio peilio įsigijimas yra toks pat svarbus, kaip ir kokybiško šautuvo įsigijimas. Šis universalus įrankis yra itin svarbus, nes naudojamas atliekant daugybę užduočių, pavyzdžiui, skerdžiant, išdarinėjant ir pjaustant medžiojamuosius gyvūnus. Iš tiesų veiksmingas medžioklinis peilis yra ištikimas kompanionas, kuris labai palengvina darbą lauke, todėl jis yra vienas iš būtiniausių kiekvieno rimto medžiotojo įrangos dalių.
Medžioklinio peilio savybės
Idealus medžioklinis peilis išsiskiria keliomis esminėmis savybėmis. Pirmiausia jo rankena turi būti ergonomiška , užtikrinanti patogų ir saugų laikymą net ir ilgai naudojant ar esant sudėtingoms oro sąlygoms. Medžiagos, iš kurių gaminama rankena, yra įvairios – nuo tradicinės medienos iki šiuolaikinės gumos ir sintetinių medžiagų, pavyzdžiui, plastiko, kurių kiekviena pasižymi savitais ilgaamžiškumo ir patogumo privalumais. Labai svarbu, kad rankena būtų suprojektuota taip, kad neslystų , kad būtų užtikrintas saugus ir tikslus naudojimas. Medžioklinio peilio ašmenys taip pat yra labai svarbus aspektas. Pageidautina glaudi geležtė, nes ji leidžia tiksliai pjauti nepažeidžiant medžiojamųjų gyvūnų mėsos. Be to, kai kurie modeliai turi Guthook – kaklį, specialiai sukurtą palengvinti medžiojamųjų gyvūnų išdarinėjimą , nes leidžia tiksliai atverti pilvo ertmę nepažeidžiant vidaus organų. Galiausiai ypatingo dėmesio vertas ir ašmenų galiukas: idealiu atveju jis turėtų būti šiek tiek išlenktas į viršų, kad būtų išvengta atsitiktinio medžiojamojo gyvūno perforacijos, taip sumažinant žalą ir palengvinant pjaustymo darbą.
Iš kokio plieno turi būti medžioklinio peilio geležtė?
Plieno pasirinkimas medžioklinio peilio ašmenims yra labai svarbus sprendimas, nuo kurio didele dalimi priklauso medžioklinio peilio veikimas ir ilgaamžiškumas. Medžiotojai gali rinktis iš trijų pagrindinių variantų, kurių kiekvienas turi savų privalumų ir trūkumų: – Nerūdijantis plienas: nerūdijantis plienas garsėja atsparumu korozijai, jį lengva prižiūrėti ir jis idealiai tinka drėgnai ar jūrinei aplinkai. Tačiau paprastai jį reikia dažniau galąsti, kad būtų išlaikyta optimali briauna. – Ugležinis plienas : Anglinis plienas, vertinamas dėl puikios pjovimo briaunos ir lengvo galandinimo, pasižymi puikia pjovimo kokybe. Tačiau jis yra jautresnis korozijai ir reikalauja reguliarios priežiūros, kad nesusidarytų rūdžių. – Damasko plienas: žinomas dėl savo grožio ir unikalumo, damasko plienas yra populiarus aukštos klasės peilių entuziastų pasirinkimas. Tačiau dėl didelės kainos jis yra tik estetiškiausiems medžiotojams skirtas pasirinkimas.
Fiksuoti ar sulankstomi medžiokliniai peiliai?
Rinkdamiesi medžioklinį peilį medžiotojai gali rinktis iš dviejų pagrindinių variantų: fiksuotų ašmenų peilių ir skleidžiamųjų peilių . Pasirinkimas labai priklauso nuo medžiotojo asmeninių pageidavimų ir peilio paskirties.
Sulankstomas medžioklinis peilis
sulankstomi medžiokliniai peiliai turi keletą privalumų, ypač saugumo ir nešiojamumo požiūriu . Dėl sulankstomojo mechanizmo juos saugiau valdyti ir yra mažesnė tikimybė, kad atidarant ir uždarant susižeisite. Be to, dėl kompaktiško dydžio juos lengva nešiotis tiek kišenėje, tiek kuprinėje. Galiausiai, dėl savo universalumo jie tinka daugeliui užduočių atlikti. Tačiau dėl sudėtingesnės konstrukcijos jie paprastai būna mažiau tvirti nei jų analogai su fiksuotais ašmenimis, o tai gali riboti jų naudojimą itin sudėtingose ar intensyviose situacijose.
Medžiokliniai peiliai fiksuotais ašmenimis
Medžiokliniai peiliai fiksuotais ašmenimis išsiskiria tuo, kad jų tvirtumu , ypač pilnai įrėminti modeliai (full tang) , kurių geležtė yra visiškai integruota į rankeną. Tokia konstrukcija suteikia jiems išskirtinio tvirtumo, todėl jie ypač tinka sudėtingoms užduotims, pavyzdžiui, skersti ir pjaustyti stambius medžiojamuosius gyvūnus. Dėl paprastai didesnio jų dydžio jie tampa grėsmingais įrankiais profesionaliems medžiotojams ar laukinės gamtos nuotykių entuziastams. Tačiau jų masyvumas ir svoris gali būti trūkumas kai kuriems medžiotojams, ypač tiems, kurie keliaudami pirmenybę teikia lengvumui ir mobilumui. Laimei, dauguma fiksuotų medžioklinių peilių turi dėklą arba dėklą, todėl juos lengviau transportuoti ir saugiai laikyti. Yra dvi pagrindinės fiksuotų medžioklinių peilių kategorijos: dagčiai , taip pat dagčiai . Pastarieji du skiriasi pjaunamąja briauna: dagtis yra vienpusis, arba, jei norite, viengubas, o durklas – aštrus iš abiejų pusių.
Patarimai, kaip išsirinkti tinkamą medžioklinį peilį
Kai reikia išsirinkti tobulą medžioklinį peilį, yra keletas patarimų, kurie gali padėti priimti pagrįstą sprendimą. Pirma, nustatykite realų biudžetą, atsižvelgdami į savo poreikius ir kokybę, kurios ieškote. Labai svarbu rasti pusiausvyrą tarp kainos ir kokybės, vengiant tiek pernelyg pigių variantų, kurie gali pakenkti patvarumui, tiek pernelyg brangių modelių, kurie viršija jūsų realius poreikius. Taip pat pagalvokite, kaip ketinate naudoti medžioklinį peilį . Priklausomai nuo savo veiklos, galbūt pageidausite peilio su fiksuotais ar sulankstomais ašmenimis, tam tikro dydžio ašmenimis arba tam tikroms užduotims, pavyzdžiui, skerdimui ar išdarinėjimui, tinkamos formos. Numatydami savo poreikius, galėsite išsirinkti peilį, kuris puikiai atitiks jūsų lūkesčius lauke. Galiausiai pageidautina rinktis medžioklės pramonėje pripažintą ir įsitvirtinusį prekės ženklą . Prekės ženklai paprastai turi gerą vardą, todėl labiau tikėtina, kad gausite kokybišką gaminį. Jei reikėtų įvardyti tik vieną medžioklinių peilių prekės ženklą: tai būtų Muela . Šis ispanų peilių gamintojas per daugelį metų užsitarnavo puikią reputaciją medžioklinių peilių srityje. Muela peiliai yra plačiai naudojami ir vertinami medžiotojų – tiek pradedančiųjų, tiek profesionalų. Muela katalogas toks platus, kad medžiotojai nesunkiai ras tai, ko ieško tiek pagal našumą, tiek pagal estetiką. Be abejo, kiti pagrindiniai prekių ženklai taip pat siūlo labai gerų medžioklinių peilių, pavyzdžiui, “Morakniv” ir “LionSteel”. Išsami informacija