Peilių priežiūra

Tam, kad jūsų įsigytas peilis tarnautų kuo ilgiau, svarbu jį reguliuoti reguliariai . Šio puslapio, pavadinto “Peilio priežiūra “, tikslas – pateikti jums keletą priežiūros patarimų, visų pirma pristatant parduotuvėje parduodamus priedus.

Galąstuvai

Ar pastebėjote, kad jūsų galąstuvas nėra toks aštrus, koks buvo savo gyvavimo pradžioje? Tai visiškai normalu; po daugelio naudojimo atvejų ašmenys nusidėvi. Tuomet reikės pagaląsti jo ašmenis naudojant

  • galąstuvą
  • . Tuomet galite rinktis iš 2 variantų: įsigyti elektrinį galąstuvą , kuris leis labai lengvai galąsti peilių ašmenis, nes leis jums vadovautis, arba įsigyti manualų galąstuvą , kuriame, kaip rodo pavadinimas, ašmenis turėsite galąsti rankomis. elektrinis galąstuvas puikiai tinka naujokams, o manualus galąstuvas labiau tiks “profesionalams”. Kad ir kurį pasirinksite, rezultatas bus toks pat: jūsų peilio ašmenys atgaus visą savo aštrumą. galąstuvas – tai būtinas priedas , kurį galite naudoti, kai pastebite, kad jūsų peilio geležtė yra pažeista arba mažiau aštri.

    Galąstuvas

    Dėklai

    Apsaugos

    Turėti apsaugą peiliui nėra privaloma, nebent su peiliu nuolat keliaujate. Nesvarbu, ar jis pagamintas iš odos arba medžiagos , apklotas apsaugo peilį nuo smūgių: idealiai tinka norint išvengti pažeidimų ir kasdien jį prižiūrėti. Tačiau ar žinote, kaip pasirinkti tinkamą dėklą peiliui? Pirmiausia turite įsitikinti, kad jūsų peilio geležtė yra įtraukiama , t. y. kad ją galima atidaryti ir vėl uždaryti. Antra, norėdami išsirinkti tinkamą dėklą, turėsite išmatuoti peilio rankenos ilgį . Jei matavimas rodo 11 cm, tuomet rinkitės

  • dėklus 11 cm ilgio rankenos peiliams
  • . Jei nerandate tinkamų kategorijų, visada rinkitės mažesnį makštį arba tokio paties išmatavimo makštį , niekada ne mažesnį.

    Aliejus

    Kaip ir dauguma peilių , siūlomų parduoti peilis-durklas.lt yra skleidžiamieji , t. y. geležtė atsidaro ir užsidaro savo nuožiūra, svarbu prižiūrėti mechanizmą . Iš tiesų, naudojant pakartotinai, gali tapti sunkiau atidaryti, kitaip tariant, teks šiek tiek pasistengti, kad pavyktų ištraukti geležtę. Mechanizmas netgi gali tapti triukšmingas. Norėdami išlaikyti kišeninio peilio mechanizmą , kai peilis uždarytas, naudokite kelis lašus svetainėje parduodamos alyvos . Tuomet tereikės atidaryti ir uždaryti peilį ir išvalyti alyvos perteklių : pamatysite, kad mechanizmas veiks nuostabiai, kaip ir tada, kai buvo sukurtas pirmą kartą. Atkreipkite dėmesį, kad alyva taip pat puikiai tinka galąsti peilių ašmenims .

    Oil

    Visus minėtus peilių priežiūros priedus galite įsigyti parduotuvėje. Naudojant juos kasdien, jūsų peilio gyvavimo trukmė gerokai pailgės. Rūpindamiesi savo peiliu užtikrinsite, kad jo nereikės reguliariai keisti, todėl galite gerokai sutaupyti!

    Leave a Reply

    El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *