Pagrindinės sulankstomų peilių atidarymo sistemos

Yra keletas būdų, kaip atidaryti ir ištraukti sulankstomo peilio geležtę. Tačiau naujokams ne visada lengva susigaudyti. Šiame trumpame vadove galėsite daugiau sužinoti apie pagrindines atidarymo sistemas, kad greitai taptumėte šios srities ekspertu!

Automatinis atidarymas, paprastas ir veiksmingas

automatinis atidarymo peilis

Kai kurie skeliamieji peiliai atsidaro ir užsifiksuoja automatiškai, jie vadinami tiesiog

  • automatiniais peiliais
  • . Veikimo principas yra toks pat paprastas, kaip ir veiksmingas, nes naudotojui tereikės paspausti mygtuką ant rankenos, kad peilis automatiškai atsidarytų. Naudojimo paprastumas neabejotinai paaiškina automatinių peilių sėkmę ne tik Prancūzijoje, bet ir visame pasaulyje. Atkreipkite dėmesį, kad jis gali būti OTF ( Aut The Front ) tipo, kai ašmenys išstumiami tiesiai, tiesia linija.

    Pagalbinis atidarymas, beveik automatinis

    Pagalbinis atidarymas

    Sulankstomas peilis su padedamuoju atidarymu veikia panašiai kaip automatinis peilis , su kuriuo supažindinome anksčiau. Tiesą sakant, jį taip pat galima vadinti pusiau automatiniu peiliu . Vienintelis skirtumas tarp šių dviejų peilių yra tas, kad automatiniam atidarymo peiliui vis dar reikia rankos veiksmo, kad išsiskleistų ašmenys, nors tai labai palengvinama. Ši atidarymo sistema labai būdinga

  • Zero Tolerance peiliams
  • , taip pat “Kershaw” peiliams.

    Nykščio dyglys

    Nykščio dyglys

    Nykščio dyglys – tai šiek tiek barbariškas nykščio mygtuko , esančio ant geležtės ir visada esančio netoli rankenos, pavadinimas. Visada pasiekiamas nykščiu, jis naudojamas būtent tam, kad būtų lengviau atidaryti peilį jį traukiant. Nykščio smeigtukas gali būti tik vienoje pusėje (viengubas) arba abiejose (dvigubas). Pirmuoju atveju jį gali naudoti tik dešiniarankiai arba kairiarankiai; antruoju atveju jis yra abipusis. Tačiau būkite atsargūs ir nepainiokite nykščio dyglio angos su nykščio skyle, kurią pristatysime toliau.

    Nykščio anga arba ašmenų anga

    Nykščio anga

    Nykščio anga – tai kintamo dydžio skylė arba anga, kuri taip pat yra šalia rankenos. Principas toks pat kaip ir nykščio angos, todėl lengvai supainiojama, t. y. kad traukdami nykščiu lengviau atidarytumėte geležtę. Vis dėlto atkreipkite dėmesį į tai, kad nykščio angos atidarymas yra mažiau atstovaujamas nei nykščio dyglio. nykščio skylutė yra garsaus prekės ženklo

  • Spyderco
  • kūrinys.

    Pinball automatas – tai spurga, kuri nori jums padaryti gera

    Atidarymo pinballas

    Sulenkiamieji peiliai, kuriems naudingas atidarymas “flipper”, uždarytoje padėtyje turi tarp geležtės ir rankenos esančią ąselę, kuri išsikiša, kad būtų lengviausia prieiti. Iškyša arba liežuvėlis, kuris puikiai patenka po nykščiu ir užtikrina lengvą geležtės įkišimą, pasiekiamą viena ranka. fliperis yra platus atidarymo mechanizmas, kurį dabar naudoja daugelis kišeninių peilių prekės ženklų, pavyzdžiui, “Benchmade”, “LionSteel”, “Herbertz” …

    Vinių įpjova, atidarymas per vinį

    Atidarymo vinių įpjova

    Jeigu jūsų skleidžiamajame peilyje yra nail nick tipo atidarymas, neturėtumėte kramtyti nagų. Taip yra todėl, kad šio tipo peilis turi ploną skirtuką, pasiekiamą nagu. Tačiau norėtume atkreipti dėmesį, kad nail nick yra dviejų rankų atidarymo sistema, kai viena ranka laikoma rankena. Tai sena, bet veiksminga sistema, kuri dėl savo paprastumo paprastai traukia kainas žemyn.

    Svarbu pabrėžti, kad peilis gali turėti kelis atidarymo mechanizmus. Pavyzdžiui, neretai galima rasti peilį su nykščio smeigtuku, taip pat flipperiu. Peilių gamintojai deda dvigubai daugiau pastangų, kad užtikrintų puikią ergonomiką, taigi ir maksimalų klientų pasitenkinimą.

    Leave a Reply

    El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *